Sinerjik Yönetim Danışmanlığı ve Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti.

0232 494 11 22

Hal kayıt sistemi meyve sebze künye uygulaması

MobiPlus HKS Hal Kayıt Sistemi Merkez Yazılımları

26/3/2010 tarihli ve 5957 sayılı Sebze ve Meyveler ile Yeterli Arz ve Talep Derinliği Bulunan Diğer Malların Ticaretinin Düzenlenmesi Hakkında Kanunun 16. maddesinde belirtilen esaslara uygun olarak geliştirilen MobiPlus HKS Hal Kayıt Sistemi, sebze ve meyvelerin halden alım aşamasından itibaren mal kabul ve depolar arası transfer sırasında hal sistemine anlık olarak elektronik ortamda bildirilmesi ve yeni oluşturulan künyelerin mağazalardaki meyve sebzelerin üzerinde bulunması gereken künye etiketlerinin basılmasına kadar tüm sürecin takibinin yapıldığı modüldür.

Eşleştirme

Bu modülde Hal Kayıt Sistemi üzerinden ürün künyesi oluşturabilmeniz için gerekli olan haldeki ürün ve şube tanımları, Ticari muhasebe programında kullanmakta olduğunuz mevcut ürün ve şube kartlarıyla eşleştirilir.

Mal Kabul

Halden gelen meyve sebzenin mal kabulünün yapıldığı ve hal kayıt sisteminden düşüldüğü modüldür.

Depolar arası Transfer

Mağaza manav depolardan, mağaza depolarına ürün sevk edildiğinde yeni künyenin oluşturulduğu ve hal kayıt sistemine yeni künye numaralarının elektronik olarak bildirildiği modüldür.

Etiketleme

MobiPlus Depolar arası transfer modülü ile oluşturulan yeni künyelere göre MobiPlus Client üzerinden ürün etiketleri ile birlikte istenilen dizaynda künye etiketleri basılır.

Künye hareketleri

MobiPlus Hal Kayıt Entegrasyon programı ile oluşturduğunuz künye numaraları ürün etiketleri üstünde sadece bilgi olarak kalmaz. Olması gerektiği gibi gerçek manada satılan ürünlerin, üreticilerden tüketicilere ulaşana kadar tüm hareketlerinin istenilen anda sorgulanmasına imkan verecek şekilde geliştirilmiştir.

MobiPlus HKS Hal Kayıt Sistemi Mobil Yazılımları

Hal Kayıt Sistemine ek olarak oluşturulan mobil uygulama sayesinde halden mal kabul, depolar arası transfer sırasında hal takip sistemine yapılacak kayıtlar,  mağazalarda basılacak etiketler ve hal kayıt sisteminin gerektirdiği tüm uygulamalar bu işler için ayrı bir personel tahsis edilmeden sadece el terminali kayıtları aracılığı ile tamamen otomasyon tarafından oluşturulabilmektedir. 

Share Button
Translate »